Nauczyciele

bea1Witajcie

Nazywam się Beata Ostrowska Brauner. Jestem właścicielką i nauczycielką w English House i kocham to co robię. Jako nauczyciel angielskiego pracuję 15 lat szkoląc osoby w każdym wieku. Wcześniej zdobywałam doświadczenie pracując w firmach jako tłumacz oraz wszędzie tam gdzie angielski był potrzebny (lean manufacturing, sales), dlatego Business English nie jest dla mnie tylko wiedzą z książki.

W Polsce ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. W Stanach Zjednoczonych szkoły takie jak Zoni Language Center, Berk Trade and Business School oraz kursy w ALCC i Wagner Collage w Nowym Jorku. W 2000 roku uzyskałam certyfikat TOEFL ( Educational Testing Service).

W Nowym Jorku nauczyłam się „jak uczyć aby nauczyć” bez względu na wiek, biorąc udział w kursach – angielski jako drugi język (English as a second language). Na moich lekcjach studenci mają możliwość wyboru zagadnień które chcą omówić, prowadzę lekcje zachęcając ich do wyrażenia swoich opinii, łamiąc barierę mówienia.

 


martaWitam

Nazywam się Marta Kielarska i od kilku lat jestem nauczycielką języka angielskiego w English House. Ukończyłam Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu na kierunku filologia angielska z tytułem magistra, Studia Podyplomowe Metodyczno-Pedagogiczne Języka Angielskiego oraz Zachodniopomorską Szkołę Biznesu. W 2003 roku uzyskałam certyfikat CAE ( University of Cambridge ESOL Examinations).

Posiadam wieloletnią praktykę zawodową w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi przygotowując do testów gimnazjalnych, matury, certyfikatów jak FCE,CAE,TOEFL czy TOIEC. Obecnie pracuję również jako nauczyciel i wychowawca w gimnazjum nr 3 w Dzierżoniowie. Do nauczania podchodzę z pasją więc angażuję się w to co robię.